UA|RU
МЕНЮ
каталог
NEW
Чоловікам
Жінкам
БРЕНДИ
SALE
АКСЕСУАРИ
каталог

По вашему запросу, товаров не найдено.

Купити футбольне взуття в Україні

Футбол заполонив безліч країн і континентів. Серед українців це безумовно самий популярний вид спорту. Чи варто згадувати про те, що до командної гри світового масштабу потрібно ставитися серйозно, навіть якщо граєте в неї заради власного задоволення. Попит породжує пропозицію, тому купити футбольні бутси в Україні сьогодні не проблема.

Як любителям, так і професіоналам слід ретельно підбирати амуніцію. Ось чому потреба спортсменів в хорошому і якісному взутті для футболу зростає з кожним роком. Кожного дня взуття для футболу вдосконалюється і стає все зручнішим. Намагаючись втілити в життя нові технологічні розробки, які покращують зручність гри, виробники вкладають у взуття для футболу значні кошти. Кожен, хто пов'язаний з цим спортом знає, що якісні бутси - це гарантія успіху на полі.

Види взуття для футболу

Для того, щоб зробити правильний вибір, потрібно чітко розуміти свої потреби і можливості в футболі. Якщо ви відносите себе до любителів і граєте в футбол лише інколи з колегами або друзями, вам підійдуть кросівки для футболу. Вони хоч і не мають характеристик, які цінять професіонали, але при цьому досить зручні і гарантують комфортну гру. До такого економ варіанту можна віднести і кеди для футболу. Якщо ви не ставите за мету досягти результатів на змаганнях серйозного рівня, можете сміливо купувати таке взуття.

Футбольне взуття для професіоналів  

У випадку з вибором взуття для професійних гравців вибір значно більший. Для активної гри можна купити футбольні бутси або копочки, а для тренування на штучному паркеті прекрасним варіантом стане взуття для футзалу.

Які бутси можна купити в Україні?

Якщо ви збираєтеся грати в футбол на газоні, значить купити копочки однозначно варто. Спеціальні шипи на бутсах забезпечують хороше зчеплення з поверхнею. Що стосується бренду, то це справа смаку. Багато відомих спортсменів, які вже встигли досягти хороших результатів, надають перевагу винятково бренду Nike, футбольне взуття якого зарекомендувало себе з кращої сторони. Інші футболісти не змінюють традиціям і вибирають бутси Adidas.

Для тих, хто не знайомий з футбольним взуттям цих брендів, буде актуальним питання: купити бутси Adidas чи Nike?

Перш ніж зробити вибір, перегляньте каталог товарів в інтернет магазинах. На Sniker.ua ви зможете вибрати взуття для футболу не тільки серед різноманітних варіантів дизайну, але і визначитися з необхідними технічними особливостями.

Як вибрати футбольні бутси?

Перед тим, як купити копочки знайте, що рівень гри частково залежить від функціональних особливостей бутс. В першу чергу футбольне взуття повинно бути правильно підібране відповідно розміру. Для цього краще всього мати досвід, адже під час гри занадто тісне взуття може призвести то травми. Це не єдиний критерій вибору, але безумовно самий важливий. Не забувайте, що фізіологічні особливості у кожної людини різні і вимоги до взуття для різних видів активності, також відрізняються. Для спортсменів з високим підйомом стопи, підійде один тип взуття. Для футболіста з середньою або пласкою стопою, таке взуття буде щонайменше незручним. Так само варто враховувати ширину і довжину стопи, тому примірка в даному випадку просто необхідна.

Взуття для футзалу в Україні підбирається точно так же, як і бутси. Єдина відмінність полягає у відсутності шипів, відповідно при покупці ви не зупиняєте на цьому увагу.

Матеріал взуття для футболу може бути штучним, або натуральним. Купуючи бутси з натуральної шкіри враховуйте те, що взуття може з часом змінити свою форму і навіть збільшитися в розмірі, так як шкіра має властивість розтягуватися. При відсутності досвіду зверніться до консультантів інтернет магазину спортивного взуття Sniker, які допоможуть вибрати правильні бутси для футболу.

докладніше
Замовити по телефону (098) 1-3333-48 (093) 1-3333-48 (095) 5-3333-26 с 10:00 до 20:00 (без вихідних)
скасувати